Vienas pieturas muguras sāpju aģentūra - pilna spektra diagnostika, konsultācijas, blokādes, operācijas un rehabilitācija katru darba dienu.

ZINOŠI un PIEREDZĒJUŠI ĀRSTI
Mūsu lielākais gandarījums ir Jūsu veselība!
Piesakies Klienta kartei
Kļūsti par mūsu V.I.P. klientu un izmanto īpašos piedāvājumus!
KOMPLEKSA PIEEJA ĀRSTĒŠANAI
Mēs ārstējam cilvēku, nevis slimību!
Klīnika DiaMed
Diagnostika, konsultācijas, ārstēšana, rehabilitācija – viss vienuviet!
INOVĀCIJAS un JAUNUMI
Jaunākais medicīnā un klīnikā DiaMed – ZINI un IZMANTO!

Plastiskā ķirurģija

Plastiskā ķirurģija

ārsti

Plastiskais ķirurgs

Grumbas, tā dēvētās ”vārnu kājiņas”, maisiņi zem acīm, tumšas ēnas un liekās ādas krokas piešķir sejai nogurušu un bēdīgu izskatu, kā arī acīmredzamas novecošanās pazīmes.

Vēl pirms neilga laika plastiskā ķirurģija bija starp tām medicīnas un skaistuma kopšanas jomām, kas bija pieejamas īpašiem sabiedrības pārstāvjiem. Turklāt pēc plastiskajām operācijām atveseļošanās periods bija ļoti ilgs, kas kavēja cilvēku pilnībā atgriezties ierastajā dzīves ritmā un atsākt ikdienas gaitas.

Efektīvi mūsdienu risinājumi plastiska ķirurģija

Mūsdienās plastiskā ķirurģija vairs neprasa ilgu atveseļošanos, tā tiek veikta kvalitatīvi un atbilstoši augstākajiem standartiem gandrīz neatstājot pamanāmas rētas. Tā kļūst arvien pieejamāka ikkatram cilvēkam un arvien plašāk tiek uztverta kā medicīniska manipulācija, kas uzlabo cilvēka dzīves kvalitāti. Tostarp dažas procedūras sejas korekcijai gan sievietes, gan vīrieši izvēlas visbiežāk. 

Blefaroplastika – acu plakstiņu korekcija.

Acu plakstiņu kosmētisko operāciju izvēlas, ja ir noslīdējuši acu plakstiņi, maisiņi zem acīm, tumši loki zem acīm, ir augšējo plakstiņu pārkarāšanās, uzacu “nolaišanās” u.c.

Procedūras rezultātā pacienti iegūst “svaigu” acu skatienu, kā arī atbrīvojas no tumšajiem lokiem vai liekās ādas.

Otoplastika – ausu gliemežnīcu korekcija.

Ausu korekciju izvēlas gadījumos, ja ausis ir uzkrītoši atstāvošas, atvirzītas no galvas. Operācijas veikšanai nav vecuma ierobežojuma. Operācijas laikā tiek koriģēts ausu izmērs vai forma. Auss gliemežnīcas plastiskā korekcija neietekmē dzirdi, un tās efekts saglabājas visa mūža garumā.

Pacientus konsultē un ķermeņa estētiskās operācijas veic pieredzējuši augstas klases speciālisti. Klīnikas “DiaMed” operāciju zāle ir aprīkota ar modernām tehnoloģijām atbilstoši pasaules līmeņa standartiem un nodrošina pacientiem kvalitatīvu un drošu medicīnisku aprūpi, kā arī pēcoperācijas aprūpi klīnikas dienas stacionārā. 

Ar ko sākt, lai veiktu plastisko operāciju? 

Ierodoties uz konsultāciju pie plastiskā ķirurga, Jūs varat noskaidrot un kopā ar ārstu izvērtēt ķermeņa estētiskās korekcijas iespējas un izplānot vēlamo operācijas laiku.

Par konkrētās plastiskās operācijas cenu aicinām interesēties klīnikā! plastiskās operācijas

Plastiskās operācijas ilgums ir atkarīgs no tās veida un katra pacienta gadījumā tiek izvērtēts atsevišķi. Visu informāciju par ieplānoto operāciju, jautājiet savam ārstam!

Atzvani

Pasūtīt karti

Plastiskā ķirurģija

cenrādis

Piesakieties šeit!

Lūdzu aizpildīt Jūsu datus

Reģistrēties