Vienas pieturas muguras sāpju aģentūra - pilna spektra diagnostika, konsultācijas, blokādes, operācijas un rehabilitācija katru darba dienu.

ZINOŠI un PIEREDZĒJUŠI ĀRSTI
Mūsu lielākais gandarījums ir Jūsu veselība!
Piesakies Klienta kartei
Kļūsti par mūsu V.I.P. klientu un izmanto īpašos piedāvājumus!
KOMPLEKSA PIEEJA ĀRSTĒŠANAI
Mēs ārstējam cilvēku, nevis slimību!
Klīnika DiaMed
Diagnostika, konsultācijas, ārstēšana, rehabilitācija – viss vienuviet!
INOVĀCIJAS un JAUNUMI
Jaunākais medicīnā un klīnikā DiaMed – ZINI un IZMANTO!

Aktīvie seniori

Aktīvie seniori

ārsti

Veselības fitnesa speciāliste Valērija Skvorcova.

KUSTĪBAS ĀRSTĒ!

Ar grupas nodarbības “Aktīvie seniori”, es gribētu palīdzēt cilvēkiem saprast, ka būt pensionāriem ir interesanti, ka kustība ir dzīve un no daudzām veselības  problēmām var izvairīties kustoties. Uzlabot garīgo, fizisko, psihoemocionālo stāvokli.  Jūsu ikdiena būs kvalitatīvāka, galvenais ir sākt!

Vienā no biežākām problēmam esot kustības locītavās. Ja šo kustību nav, tad muskuļi nenodrošina locītavu apasiņošanu kādā vajadzētu būt. Šīs vietas vairs nav "ieeļļotas". Līdz ar to skrimslis kļūst ar vien trauslāks. Atsākot kustināt šīs locītavas, tajās atkal atjaunojas tās visas darbības. Ļoti bieži pie pirmajām sāpēm cilvēki atsakās no kustībām, bet šajā gadījumā tam nav jāpievērš uzmanība, bet lēnām jāiekustina.

 

Pirms grupu nodarbību apmeklēšanās ir vēlama fizioterapeita konsultācija un/vai dažas individuālās nodarbības, lai varētu noskaidrot pacienta sūdzības, uzzināt par blakusdiagnozēm, izvērtēt funkcionālās spējas un fizisko sagatavotību, lai vingrošanas programma būtu daudz efektīvāka.

Uz nodarbībām lūdzam pierasktīties iepriekš, pa tālr. 67 471 788!

Atzvani

Pasūtīt karti

Aktīvie seniori

cenrādis

Piesakieties šeit!

Lūdzu aizpildīt Jūsu datus

Reģistrēties pakalpojumu lapa